loader image

Ідеї ​​інтер'єру

Всі ми по натурі мрійники. Навіть найбільші прагматики дозволяють собі в думках «намалювати» успішним майбутній результат запланованого проекту. Коли мова стосується ідей декору, які ми хотіли б бачити втіленими в своїй оселі, то відразу уявляємо кінцевий варіант работи.Современний дизайн дозволяє використовувати десятки колірних інтерпретацій і стильових рішень для облаштування стін, стель, підлог будинку. Але приміщення з обробкою, в якому відсутня меблі і аксесуари, не можна вважати повністю готовим до проживання. Продумані деталі, зі смаком підібрані прикраси, на перший погляд дрібниці, але саме вони перетворюють обстановку квартири настільки, що хочеться скоріше повернутися в своє затишне гніздечко. Уміння створювати красу

Як правильно застосовувати ідеї інтер’єру, щоб предмети були гармонійно пов’язані в єдиний стиль і не дисонували в створеній композиції? Існує кілька правил.

  1. Важливо ретельно підібрати колірну гамму. У невеликі кімнати краще підбирати світлі тони і вертикальні малюнки, спробуйте не використовувати готові шпалери. Пофарбовані стіни допоможуть створити простір навіть в маленькій квартирі. Використовуйте дзеркала щоб візуально »розсунути» стіни У просторому приміщенні експериментуйте з різними кольорами. Тут можна використовувати яскраві і нейтральні фарби поєднуються відтінків. Цікаве рішення – кольорові двері. Однак, дуже важливо не порушити баланс нейтральних і яскравих кольорів.
  2. Створіть візуальний баланс. Вибирайте предмети меблів співмірні один одному. Дзеркально розташувавши ідентичні предмети від умовної лінії симетрії, ви отримаєте симетричний баланс, розташувавши ж різні предмети, але тільки однакового візуального ваги – асиметричний. Вирішіть що більше вам до душі.
  3. Не бійтеся змішувати стилі, еклектика в тренді. Але не все тут так просто. Постарайтеся не втратити почуття міри, не перевантажити деталями, збираючи воєдино різні речі, правильно розставити акценти і не порушивши гармонії, створити воістину унікальний свій стиль.
  4. Правильно підібране освітлення. Використовуйте світильники для «зонування» простору. За допомогою точкових світильників можна виділити функціональні зони. Низькі стелі візуально «піднімуться» за допомогою спрямованого вгору світла. Настільні світильники в спальні, з м’яким приглушеним світлом, допоможуть розслабитися після напруженого дня.
  5. І нарешті декорування. Текстиль, штори, подушки різних текстур, картини, фотографії, свічки, вази, настінні годинники, живі квіти. Саме ці елементи роблять ваш ремонт завершеним. Правильно нанесені останні штрихи вдихнуть в вашу квартиру душу. Але пам’ятайте, смак господарів визначає почуття міри.

В інтернет-магазині Haoshi (Україна) ви знайдете безліч унікальних речей, які не зустріти в інших місцях. Ми професійно зацікавлені в тому, щоб пропонувати покупцям оригінальні ідеї, що дозволяють створювати незрівнянні інтер'єри за рахунок незвичайних, стильних аксесуарів. Ознайомившись з електронним каталогом товарів, ви подбайте дещо для себе і не забудете відвідати нас в наступний раз, коли знадобиться незвичайний подарунок.

Shopping cart

0

Немає товарів у кошику.

Hit Enter to search or Esc key to close